Vaše jistota v jazykovém vzdělávání již 20 let

AKTUALITY

  • od září 2020 opět otevíráme nové a návazné kurzy v České Třebové, Rychnově nad Kněžnou, Týništi nad Orlicí, Opočně a Žamberku
  • s námi Vás bude studium bavit a něco se skutečně naučíte
  • s námi získáte e-learning a zcela jedinečný jazykový servis zcela zdarma
  • dovolte nám, abychom Vás přesvědčili, že takřka každý se s trochou píle může naučit velmi dobře anglicky
  • náš přístup, naše ceny i studium samotné Vás velice jistě příjemně překvapí
  • budeme se na Vás těšit

Úvod          Vítejte na stránkách naší jazykové školy.

S jazykovou výukou máme bohaté zkušenosti, když první jsme začali vést již v roce 2001. Od té doby prošlo našimi kurzy mnoho spokojených studentů.

Velice si vážíme každého studenta jakéhokoliv věku, už jen proto, že v sobě našel odvahu dál se vzdělávat, že je ochoten každý týden věnovat dvě vyučovací hodiny kurzu a samozřejmě další čas studiu a domácí přípravě, bez které to prostě nejde.

Za samozřejmost považujeme, aby každá hodina byla nejen přínosná pro současné potřeby moderního světa, ale i v mnohém zajímavá a hlavně zábavná.

Plně chápeme, že je člověk unavený po náročném dni v práci či ve škole a že je velmi těžké se dále soustředit. A právě proto se snažíme dělat maximum pro to, abyste si hodinu užili. Uvidíte, že to jde a že Vás to bude s námi bavit a něco se skutečně naučíte.

Kurzy vyučujeme s naprostou profesionalitou a odborností, avšak uvolněně a ve zcela přátelské atmosféře. K tomu, aby se totiž mohl člověk něco efektivně naučit, potřebuje pohodovou atmosféru, ve které se nebojí dělat chyby, kde se cítí uvolněný a kde je mu dobře. Jsou to totiž právě chyby, ze kterých se my lidé učíme nejvíce.

Pro své studenty jsme k dispozici neustále, od doprovodného e-learningu, po doplnění zameškané látky až po mnoho dalšího.

Velmi nás těší například to, když nás někdo z našich bývalých studentů zastaví na náměstí a řekne nám, že vyhrál konkurz na pracovní pozici, kde se mu jazykově velmi dařilo a poděkuje nám. Ale i kritičtější ohlasy vnímáme jako zamyšlení a snahu posunout naši práci ještě mnohem dále.

Doufáme, že s naší prací budete spokojeni i Vy a že společně vykonáme kus solidní práce na anglickém jazyce.