Vaše jistota v jazykovém vzdělávání již 20 let

AKTUALITY

  • od září 2020 opět otevíráme nové a návazné kurzy v České Třebové, Rychnově nad Kněžnou, Týništi nad Orlicí, Opočně a Žamberku
  • s námi Vás bude studium bavit a něco se skutečně naučíte
  • s námi získáte e-learning a zcela jedinečný jazykový servis zcela zdarma
  • dovolte nám, abychom Vás přesvědčili, že takřka každý se s trochou píle může naučit velmi dobře anglicky
  • náš přístup, naše ceny i studium samotné Vás velice jistě příjemně překvapí
  • budeme se na Vás těšit

Proč studovat u nás

Každému studentovi u nás vytváříme vynikající zázemí pro jeho další jazykový rozvoj. Začíná to hezkým výukovým prostředím a pokračujte to lidským a přátelským přístupem lektora ke každému studentovi.

U nás ve skupině studují lidé různých profesí a různého věku, ale vždy stejné jazykové úrovně, což jednoznačně přispívá k výbornému jazykovému rozvoji.

Uvědomujeme si, že i mimo kurz samotný mohou nastat situace, kdy naši studenti potřebují pomocí s látkou, či vysvětlením ve škole, případně pomoci s jazykem v zaměstnání. Pro tyto případy máme vytvořen, dovolujeme si říci, jedinečný jazykový servis, který každého provází celým studiem a reaguje na každý podnět každého jednotlivého studenta. Není to tedy tak, že se vídáme pouze v době kurzu, ale je to i o tom, že jsme v kontaktu neustále, aby byl jazykový pokrok komplexní a neustálý.

Jsme jazyková škola, která účtuje cenu kurzovného všem studentům stejně, a to bez ohledu na počet lidí v kurzu. Troufáme si říci, že je to bezkonkurenční přístup. Nepřenášíme totiž finanční břemeno neúčasti jiného studenta na studenty přítomné v kurzu.

Důvěra každého člověka v nás je naprosto zavazující. Z naší strany uděláme vše pro spokojenost každého člověka při výuce jazyka. Uvědomujeme si, že jedině díky Vám jsme tím, kým jsme, ne sice největší jazykovou školou, ale těmi, kteří dělají svoji práci srdcem.