Vaše jistota v jazykovém vzdělávání již 20 let

AKTUALITY

  • od září 2020 opět otevíráme nové a návazné kurzy v České Třebové, Rychnově nad Kněžnou, Týništi nad Orlicí, Opočně a Žamberku
  • s námi Vás bude studium bavit a něco se skutečně naučíte
  • s námi získáte e-learning a zcela jedinečný jazykový servis zcela zdarma
  • dovolte nám, abychom Vás přesvědčili, že takřka každý se s trochou píle může naučit velmi dobře anglicky
  • náš přístup, naše ceny i studium samotné Vás velice jistě příjemně překvapí
  • budeme se na Vás těšit

Proč studovat právě angličtinu

Kromě toho, že angličtina je hlavním světovým jazykem, je to též jazyk, který Vám umožní dostat se k nejnovějším světovým informacím, ale i porozumět písničkám a všemu podstatnému.

Díky dobré znalosti anglického jazyka má každý z nás neskonale větší možnosti získání lepší práce i studia. Nezanedbatelnou předností je také možnost neomezeného cestování a v moderní době i možnost komunikace s našimi vrstevníky či přáteli z cizích zemí.

U nás studium angličtiny nevnímáme pouze jako kurz, ale jako něco, co se musí dělat pořádně. Prostě tak, abychom se maximálně přiblížili k originální angličtině jako takové. U určitou nadsázkou bychom mohli říci, že je to něco mezi sportovní volnočasovou aktivitou a prací.

Tedy, studium angličtiny Vám nejenom otevírá nové možnosti, ale také dělá z každého z nás lepšího a skromnějšího člověka tím, že na sobě pracujeme.

Bez zajímavosti není tedy ani to, že se seznámíte s milými, příjemnými a velmi zajímavými lidmi všech profesí a zájmů.

Připojte se tedy k nám, kde studiem angličtiny získáte nové znalosti, či si upevníte a zdokonalíte ty stávající. Kde ale také budete v milém a přátelském prostředí pracovat na něčem, co opravdu dává smysl a postupně z nás dělá moudré lidi.