Vaše jistota v jazykovém vzdělávání již 20 let

AKTUALITY

  • od září 2020 opět otevíráme nové a návazné kurzy v České Třebové, Rychnově nad Kněžnou, Týništi nad Orlicí, Opočně a Žamberku
  • s námi Vás bude studium bavit a něco se skutečně naučíte
  • s námi získáte e-learning a zcela jedinečný jazykový servis zcela zdarma
  • dovolte nám, abychom Vás přesvědčili, že takřka každý se s trochou píle může naučit velmi dobře anglicky
  • náš přístup, naše ceny i studium samotné Vás velice jistě příjemně překvapí
  • budeme se na Vás těšit

Místa, kde vyučujeme odpolední a podvečerní kurzyV rámci našich kurzů vyučujeme v učebnách v prakticky celém Královéhradeckém kraji, což spolu s některými místy v Jeseníkách a Pardubickém kraji považujeme za nejhezčí místo pro život v naší nádherné zemi. Dbáme kromě mnoha věcí i toho, abychom Vám byla co možná nejblíže.

Všechna naše výuková místa jsou pro účely výuky řádně zkolaudována a kde jsou prováděny pravidelné revize, a tedy plní všechna nejpřísnější měřítka všech souvisejících legislativních záležitostí, zejména ve spojitosti s bezpečností práce a požárními předpisy. Toto vše ve spolupráci s našimi partnery je proto, abyste se u nás cítili bezpečně, hezky a aby výuka byla prováděna v prostorách, které být podle zákona mají.

Působíme ve starobylém městě Rychnov nad Kněžnou, kde jsme i začínali. Město Rychnov nad Kněžnou je nádherné místo pro život, je zde k dispozici naprosto vše, co člověk potřebuje. I procházky i volnočasové aktivity jsou zde nádherné. Zde působíme přímo v centru, ve staré židovské zástavbě v Palackého ulici 108, což nám zajišťuje skvělé umístění i naprosto nerušivé místo pro výuku.

Dále působíme v Opočně pod Orlickými horami. Nádherné a poetické místo, které nevyžaduje hlubší představování. Všem je nám zde opravdu velmi dobře. Zde působíme v Kodymově národním domě na náměstí.

Vyučujeme také v Žamberku. Nádherné a členité město, mající svoji nádhernou atmosféru za jakéhokoliv ročního počasí. V případě, že máme trochu volného času, rádi se procházíme v místním parku. Zde působíme na kraji města, v ulici Zemědělská 1004 ve výukovém centru, což nám zajišťuje naprostý klid a skvělé zázemí jako všude jinde.

Dalším naším působištěm, abychom Vám byli co nejblíže, je Týniště nad Orlicí. To je opravdu naše srdeční záležitost. Město situované v rovině. Často si sem vyjedeme jen tak a procházíme se nádhernou zástavbou po celém městě po skvěle opravené nádraží. Zde působíme v Domě dětí a mládeže Sluníčko na náměstí a v Geriatrickém centru.

Nově působíme také v České Třebové. Česká Třebová je nádherné město a místo pro život, na jehož krásu je ale třeba si postupně zvyknout. Fascinujících je zde mnoho věcí, ale zejména železniční nádraží a celkový železniční uzel. Historie města je fantastická. Vyučujeme v Domě dětí a mládeže nedaleko hlavního nádraží.