Vaše jistota v jazykovém vzdělávání již 20 let

AKTUALITY

  • od září 2020 opět otevíráme nové a návazné kurzy v České Třebové, Rychnově nad Kněžnou, Týništi nad Orlicí, Opočně a Žamberku
  • s námi Vás bude studium bavit a něco se skutečně naučíte
  • s námi získáte e-learning a zcela jedinečný jazykový servis zcela zdarma
  • dovolte nám, abychom Vás přesvědčili, že takřka každý se s trochou píle může naučit velmi dobře anglicky
  • náš přístup, naše ceny i studium samotné Vás velice jistě příjemně překvapí
  • budeme se na Vás těšitFiremní kurzy a kurzy pro státní správu - v rámci celých východních Čech

Působíme tam, kde to potřebují naši klienti, čili prakticky v rámci celých východních Čech. Když nás oslovíte, zcela bezplatně přijedeme za Vámi, vše Vám osobně předvedeme a zodpovíme všechny Vaše otázky. V případě, že budeme mít tu čest s Vámi spolupracovat, délku závazné spolupráce stanovujeme zpravidla na 10 hodin dopředu, když tyto jsou prodlužovány automaticky v případě Vaší spokojenosti. Nejste tedy svazováni rozsáhlými smlouvami na několik měsíců či let dopředu.

Tento typ výuky lze realizovat prakticky po celý den, když ale naše dlouhodobé zkušenosti ukazují, že jednoznačně nejlepší dobou je ráno či dopoledne, když jsme ještě relativně svěží a ne tolik vyčerpaní prací.

Metodika výuky vychází z nejmodernějších poznatků o jazykovém vzdělávání, což umožňuje solidní zvládnutí anglického jazyka. K tomuto cíli se výrazně rychleji přibližujeme též doprovodným e-learningem, který se nám v průběhu naší letité praxe velmi osvědčil. To pro každého umožňuje optimální dynamiku výuky.

Nezanedbatelnou výhodou tohoto typu studia je též to, že se výuka koná zpravidla přímo v sídle firmy či státní instituce. Náplní výuky je zpravidla obecná angličtina, nejsou-li požadavky klienta specifikovány. V každém případě sylabus nejprve předem pečlivě konzultujeme s managementem či personálním oddělením. Na začátku naší vzájemné spolupráce vždy velmi pečlivě provedeme rozřazení jednotlivých zaměstnanců tak, aby v žádném případě nedocházelo k situaci, že společně budou studovat například začátečníci a pokročilí, což se v žádném případě stát nesmí. Při tomto typu výuky je nutná ovšem určitá pravidelnost každého účastníka kurzu, což se nám podařilo vyřešit pomocí velmi efektivní, ale přesto jednoduché metody. Jde o to, že jsme jen lidé a všichni něco zapomínáme, ale je třeba se naučit správný přístup ke studiu cizího jazyka.

Bezplatný jazykový servis a nejvýhodnější platební podmínky jsou samozřejmostí. Mezi naše klienty patřily i patří dopravní, strojírenské i stavební firmy, některé pojišťovny a banky, lékárny a státní instituce.