Vaše jistota v jazykovém vzdělávání již 20 let

AKTUALITY

  • od září 2020 opět otevíráme nové a návazné kurzy v České Třebové, Rychnově nad Kněžnou, Týništi nad Orlicí, Opočně a Žamberku
  • s námi Vás bude studium bavit a něco se skutečně naučíte
  • s námi získáte e-learning a zcela jedinečný jazykový servis zcela zdarma
  • dovolte nám, abychom Vás přesvědčili, že takřka každý se s trochou píle může naučit velmi dobře anglicky
  • náš přístup, naše ceny i studium samotné Vás velice jistě příjemně překvapí
  • budeme se na Vás těšit

Celoroční jazykové kurzy (září 2020 - červen 2021)

- Rychnov nad Kněžnou
- Týniště nad Orlicí
- Česká Třebová
- Opočno
- Žamberk

Z našich kurzů máme vždy velmi dobrý pocit. Kdo nepodlehl „zázračným metodám“ a zvykl si přiměřené pilné práci, tak toho za školní rok dosáhl opravdu mnoho. Největší pokrok je vidět u začátečníků, kteří ač mnohdy neuměli prakticky nic, si již nyní něco přečtou, základně se domluví a začínají rozumět anglickému jazyku. Ale i u pokročilejších studentů máme velmi pozitivní ohlas a je vidět skutečně mnohem větší upevnění a sebejistota v ovládání angličtiny.

Základ kurzu na nižších úrovních pokročilosti tvoří česko-anglická učebnice, vhodné doplňkové materiály a doprovodný e-learning speciálně sestavený ke každému kurzu. Postupujeme tak, že se nejprve seznámíme s novými slovíčky, poté s gramatikou a nakonec vše procvičujeme. Specifikem naší práce je, že jsme-li například na 10. lekci, vždy si opakujeme všech 9 lekcí najednou. To umožňuje velmi slušně si danou látku zapamatovat a naučit se ji prakticky používat. Na hodinách děláme převážně to, co si student nemůže zajistit doma – tedy konverzace a práce na porozumění slyšenému slovu. Pokud totiž nerozumíme, nemůžeme smysluplně odpovědět na otázku.

V kurzu je většinou kolem 6 studentů, maximem je 10, což na základě našich dlouholetých zkušeností je naprosto odpovídající počet lidí v kurzu.

Rozhodně nesouhlasíme s tvrzením, že skupinová výuka je horší, než když má student lektora jen pro sebe v rámci individuální výuky. Naopak, člověk se skvěle učí ve skupině, kde může své znalosti porovnat s kolegy. U nás se není třeba obávat situace, kdy by se na někoho nedostalo „slovo“. Díky naší metodě každý mluví neustále po celou hodinu, když na konci každé hodiny odchází opravdu dostatečně „vyčerpaný“ a „procvičený“.

Výuka angličtiny u nás probíhá jednou týdně ve sledu dvou vyučovacích hodin po sobě. Tato frekvence je v kombinaci našeho e-learningu naprosto dostatečná, která dále šetří čas každého studenta. Dvě vyučovací hodiny za týden se mohou zdát někdy jako málo, ale pokud budete tento čas chápat kromě praktického konverzačního procvičování také jako nasměrování domácího studia, půjdete v angličtině velmi rychle nahoru.